Współpracujemy z naturą

Jesteśmy firmą rodzinną. Korzenie Origanum sięgają ponad 30 lat doświadczenia i pasji w pracy w ogrodnictwie. Zdobyta wiedza i wciąż poszerzane kompetencje doprowadziły do tego, że dziś jesteśmy liderem wśród producentów ziół doniczkowych.Lokalnie

Lokalne znaczy lepsze. Origanum znajduje się w samym sercu Kujaw, niedaleko Włocławka. Mamy wpływ na lokalną społeczność, wspieramy tutejsze inicjatywy, zatrudniamy wiele miejscowych osób, dzięki czemu przyczyniamy się do regionalnego rozwoju.

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa entuzjastów, których łączy pasja do ziół oraz przedsiębiorczość. Każdy jest ważny. Markę Origanum buduje kadra zarządzająca, pracownicy szklarni i inżynierowie, którzy dbają o zioła. Osoby pracujące w magazynie, dzięki którym szybko trafią one do Ciebie oraz handlowcy odpowiedzialni za relacje z Klientem. Dzięki tej sprawnie działającej maszynie, do Twojego domu trafiają zawsze świeże zioła.

europa

Współpraca

Naszymi odbiorcami są największe sieci marketów oraz hurtownie w całej Polsce. Jesteśmy otwarci na kolejne współprace zarówno w kraju jak i zagranicą. Posiadamy elastyczną strukturę, a to stwarza doskonałe warunki do długotrwałej i owocnej relacji z Klientem.

Jakość

O jakość naszych ziół dbamy każdego dnia, na każdym etapie produkcji. Stosujemy najnowocześniejsze, sterylne rozwiązania, w tym specjalistyczne, dedykowane stoły do uprawy ziół. Starannie dobieramy nasiona oraz bezustannie pielęgnujemy rośliny w kolejnych fazach ich wzrostu. Na końcu procesu upewniamy się, że każda roślina trafiająca do naszych Klientów jest ładna, zdrowa i świeża.

Wartości

Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Szukamy możliwie najmniej przetworzonych i zdrowych produktów. Misją Origanum jest dostarczanie wysokiej jakości ziół, mających korzystny wpływ na zdrowie. Chcemy też inspirować Ciebie do wykorzystywania ich w kuchni. Świeże zioła to smak i aromat, który sprawia, że zwykłe danie nabiera wspaniałego smaku.

bez pestycydów

Bezpieczeństwo

Naturalnie zdrowe. Uprawiamy zioła bez udziału pestycydów, a wyłącznie w oparciu o biologiczną ochronę roślin. Dbamy w ten sposób o zdrowie i bezpieczeństwo naszych konsumentów. Potwierdzamy to certyfikatem GlobalGap. Uzyskują go tylko te firmy, które stosują dobre praktyki rolnicze.

Logistyka

Wszystkie zioła, które trafiają w ręce Klienta, są przez nas doglądane i kontrolowane w szczegółowym zautomatyzowanym procesie. Kiedy są już gotowe, pakujemy je i wysyłamy do Klienta. Zależy nam na tym, by trafiły one do Ciebie jak najszybciej.

Referencje

Wspaniałe, świeże zioła wzmacniające i podkręcające smak każdej potrawy. Co najważniejsze, są to produkty bez jakiejkolwiek chemii! Natknąłem się na nie w sklepie blisko restauracji, w której pracuję jako szef kuchni i od tamtej pory regularnie serwuję je w daniach dla naszych gości. Bardzo polecam.