zioła liofizowane

100% Naturalne, aromatyczne,
gotowe do spożycia

zioła liofizowane

Smak świeżych ziół
każdego dnia

zioła liofizowane

Zachowane
witaminy i minerały

Lioflizowane zioła

Dzięki procesowi liofilizacji można cieszyć się smakiem ziół każdego dnia. Nowoczesne technologie pozwalają zachować ich kolor i intensywny aromat. Jest to metoda oparta na zamrażaniu i suszeniu produktu z zastosowaniem obniżonego ciśnienia. Liofilizaty w 90% zachowują wartości odżywcze i witaminy, smak i aromat.

W czasie obróbki trwałe liofilizowane zioła natychmiast przekształcane są w świeże, ponieważ z powrotem wchłaniają wilgoć, dzięki czemu ujawnia się ich oryginalny charakter, czysty smak, kolor. Dajemy Klientom najwyższej jakości produkt, o który dbamy od samego ziarenka.

W ofercie:

  • bazylia

  • pietruszka

  • mięta

  • koper

  • szczypior

  • tymianek

  • czosnek niedźwiedzi

ikona liofizowane

Długi termin przydatności

Liofilizowane zioła mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej przez długi czas. Brak wody, która zostaje usunięta podczas liofilizacji zahamowuje rozwój drobnoustrojów.

ikona liofizowane

Naturalne, zdrowe i pożywne

Wybieramy najwyższej jakości zioła, uprawiane bez użycia pestycydów. W procesie liofilizacji zostaje pominięta faza ciekła, dlatego nie ma potrzeby dodawania konserwantów.

ikona liofizowane

Prawdziwe smaki i aromat

Doskonały smak i zapach produktów liofilizowanych pozwoli cieszyć się prawdziwymi letnimi smakami świeżych ziół przez cały rok. Zachowują wyśmienity smak oraz wszystkie składniki odżywcze.

ikona liofizowane

Praktyczne i łatwe w użyciu

Produkty poddane procesowi liofilizacji w wyniku utraty wody są lekkie i zajmują niewiele miejsca. Są również idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy w swojej branży nie mogą używać obróbki termicznej.